Analiza Włosa

ANALIZA PIERWIASTKOWA WŁOSA jest profesjonalną metodą oceny stanu odżywienia organizmu, dzięki określeniu ilości i proporcji pierwiastków(24 biopierwiastków i 5 pierwiastków toksycznych) , których stężenie we krwi w dużej mierze zależy od aktualnie stosowanej diety.

Włosy posiadają stały skład chemiczny i w odróżnieniu od krwi, umożliwiają precyzyjne określenie stanu organizmu w ciągu ostatnich miesięcy!

Analiza pierwiastkowa włosów jest nowoczesną metodą diagnostyczną pozwalającą na ustalenie indywidualnych zaleceń dietetycznych oraz odpowiedniej suplementacji witaminowo-mikroelementowej.

Analiza Pierwiastkowa włosów to nie tylko badanie ilości i proporcji pierwiastków w organizmie, ale przede wszystkim:

· Wskazanie typu metabolicznego,

· Określenie tendencji chorobowych,

· Indywidualne zalecenia dietetyczne.

Masz szansę aby:

Chronić się przed chorobami i czynnikami środowiskowymi!

Zabezpieczyć się przed złymi tendencjami genetycznymi!

Zachować zdrowie na długie lata!

Badanie dla ciebie jesli posiadasz:
-zaburzenia kardiologiczne
-zaburzenia hormonalne
-zaburzenia neurologiczne
-zaburzenia dermatologiczne(łuszczyca, bielactwo, wypadanie włosów,zmiany skórne)
-leczysz otyłość
-schorzenia kostno – stawowe
-profilaktyka
-zatrucie pierwiastkami toksycznymi
-długotrwały wysiłek fizyczny
-rehabilitacja
-planowanie ciąży
-stosowanie właściwej diety i selektywnej suplementacji w celu zabezpieczenia organizmu przed wieloma chorobami

Zamów on-line komplet do analizy pierwiastkowej włosów

Fizjologiczne procesy życiowe zależą nie tylko od składu i stężenia poszczególnych pierwiastków, lecz również od ich proporcji w ustroju. Dla poszczególnych obszarów organizmu istnieje ściśle określona równowaga jonowa, która utrzymuje się na stałym poziomie. Na podstawie proporcji pomiędzy pewnymi pierwiastkami można ocenić aktywność metaboliczną i prawidłowość procesów fizjologicznych. Wiele stanów patologicznych organizmu jest ściśle związanych ze zmianami stężeń pierwiastków śladowych w tkankach.

Wykazano, że najlepszą metodą określenia ilości pierwiastków śladowych w organizmie jest zbadanie ich stężenia we włosach i paznokciach. Jest to w pełni alternatywna metoda w stosunku do analizy krwi i moczu. Włosy i paznokcie znajdują się poza powierzchnią skóry. Wyłączone są z procesów metabolicznych.

PRZYCZYNY ZACHWIANIA RÓWNOWAGI PIERWIASTKÓW W ORGANIŹMIEDieta. Niewłaściwa dieta oparta na chwilowej modzie. Nadmierne spożycie wysokooczyszczonych i przetworzonych produktów, alkoholu i tłuszczów.

Stres. Stres może spowodować usunięcie z organizmu wielu składników odżywczych, a jednocześnie obniżyć jego zdolność przyswajania.

Leki. Przyjmowane leki ( na receptę lub bez ) mogą uszczuplić zapasy pierwiastków w organizmie/ lub podwyższyć poziomy metali toksycznych.
Zanieczyszczenie. Od wieku młodzieńczego po wiek dorosły przeciętna osoba jest nieustannie wystawiona na działanie różnorodnych źródeł metali toksycznych.”Uzupełnienia” ( suplementy ) pokarmowe. Przyjmowanie niewłaściwego „uzupełnienia”, bądź jego nieodpowiedniej ilości może doprowadzić do nadmiarów i/lub niedoborów pierwiastków w organizmie, tym samym przyczyniając się do zachwiania równowagi.

Dziedziczność. Skłonność do zaburzeń równowagi pierwiastków w organizmie, ich niedoborów i nadmiarów mogą być dziedziczone.

Próbki włosa pobiera się w sposób nieinwazyjny. Można je pozostawić i przesyłać bez zmiany składu chemicznego. Szczególnie cenna jest analiza pierwiastków śladowych toksycznych we włosach.Analiza stężeń pierwiastków śladowych we włosach jest najlepszą metodą oceny stanu mineralnego. Sportowcy dzięki indywidualnemu odżywianiu mogą osiągać sukcesy, dbając jednocześnie o zdrowie.Chcesz stracić na wadze bezpiecznie i skutecznie to metoda dla Ciebie.

Zbadaj swój stan zdrowia nie wychodząc z domu-pobierz!

Dzięki naszej stronie wykonasz Analizę nie ruszając się z domu. Wystarczy przesłać nam próbkę włosów wraz z wypełnioną Ankietą Pacjenta. Instrukcja – krok po kroku..

Zamów on-line komplet do analizy pierwiastkowej włosów