25 październik 2010

Czosnek

Autor: Anna Pilsniak. Kategorie: Oferta .

Czosnek
Ma właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze.

Czosnek posiada zdolność zwalczania bakterii powodujących różnorodne infekcje. Chroni on jednocześnie organizm przed powikłaniami będącymi skutkiem gryp i katarów. Jego działanie jest zbliżone do działania niektórych nowoczesnych antybiotyków. Czosnek chroni również nasze serce. Składniki zawarte w czosnku obniżają ciśnienie krwi, jak również poziom cholesterolu.

Co nas więc powstrzymuje przed codziennym jedzeniem tej wspaniałej przyprawy?
Tą barierą jest intensywny zapach czosnku, który jak głoszą legendy odstrasza nawet wampiry. Zapach ten utrzymuje się przez długi czas i trudno się go pozbyć. Nie jest to bowiem tylko kwestia oddechu, ale również przenikania przykrego zapachu przez pory skóry.

Preparat pozwala CI korzystać z dobroczynnych właściwości czosnku bez obawy o przykry zapach. Woń czosnku jest w tym preparacie neutralizowana przez miętę pieprzową.
Stosowanie czosnku w okresie wczesnowiosennym i jesiennym wzmacnia ogólną odporność organizmu na wszelkiego rodzaju infekcje. Czosnek jest bardzo ważnym elementem diety sprzyjającym ogólnej poprawie stanu zdrowia. Tabletki czosnku mają specjalną powłokę, dzięki której tabletka przechodzi przez żołądek i rozpuszcza się dopiero w jelitach. W świetle najnowszych badań taki sposób przyjmowania czosnku gwarantuje jego najlepsze wchłanianie i skuteczność działania. Co więcej, pozwala uniknąć przykrego zapachu czosnku.

Zostaw komentarz