19 wrzesień 2010

Double x

Autor: Anna Pilsniak. Kategorie: Nowości i komunikaty; Oferta .

NUTRILITE™ DOUBLE X™

Produkt ten jest doskonałym uzupełnieniem codziennej diety dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia, tych którzy kontrolują swoją wagę, uprawiają sporty, dbają o zdrowie na przyszłość.

Wyjątkowy i jedyny suplement diety zawierający mieszankę witamin, minerałów, fitoskładników i koncentratów roślinnych.

Uważa się, że DOUBLE X był pierwszym w USA multiwitaminowym i multimineralnym suplementem diety. Teraz wprowadzamy go na rynki w Europie.

Witaminy, minerały i koncentraty roślinne, które wchodzą w skład DOUBLE X wzajemnie uzupełniają swoje działanie, wspierając funkcje obronne organizmu, zdrowe kości, funkcjonowanie mózgu. Mają one także silne działanie antyoksydacyjne, chroniąc organizm przed wolnymi rodnikami, co sprzyja zdrowiu komórek i ogólnemu dobremu zdrowiu.

Aby zapewnić najwyższą jakość tego suplementu, każdy poddawany jest 600 różnym testom jakościowym.

PIERWSZY – DOUBLE X był PIERWSZYM PRODUKTEM NUTRILITE, który wspomagał w osiągnięciu optymalnego stanu zdrowia.

NAJLEPSZY – preparat multiwitaminowy dla osób zainteresowanych kontrolą wagi, uprawiających sport, chcących zachować optymalny stan zdrowia przez długie lata.

KOMPLETNY – kompletna i skuteczna mieszanka witamin, minerałów i fitoskładników.

JEDYNY – NUTRILITE™ DOUBLE X to JEDYNY multiwitaminowy i multimineralny suplement diety zawierający koncentraty z 23 roślin.

DOUBLE X zawiera koncentraty z 23 owoców, warzyw i innych roślin. Ma naturalny wygląd, pachnie ziołami i wspaniale wspiera optymalny stan zdrowia.

Opakowanie podstawowe na 31 dni

Zostaw komentarz