10 lipiec 2010

Masaż modelujący

Autor: Anna Pilsniak. Kategorie: Oferta .

MASAŻ MODELUJĄCY wykonywany w oparciu o masaż klasyczny, łączy techniki masażu leczniczego i łącznotkankowego. Szczególnie polecany do likwidacji tkanki tłuszczowej i ogólnego spadku wagi. Polega na wykorzystaniu dynamicznych i intensywnych technik. Masowaniu i działaniu ujędrniającemu poddane są osłabione miejsca talii, pośladków, wewnętrznej stronie ud.
Obejmuje okolice pośladków, bioder, ud, ramion, biust, twarzy.
Doskonałe efekty dla osób, które utraciły jędrność skóry lub mają rozstępy wskutek odchudzania i nagłej utraty kilogramów. Sprawdzone dla kobiet po porodzie jeśli chcesz odzyskać szybko wspaniałą figurę. To masaż polecany dla Ciebie jeśli dbasz o zdrową i zgrabną sylwetkę.

Masaż modelujący przywraca Twojemu ciału utraconą jędrność skórze i tkankom( w tym mięśniowej i łącznej), a skóra staje się zdrowa i jedwabista.

Masaż modelujący sylwetkę, stanowi więc skuteczne uzupełnienie kuracji odchudzających, ćwiczeń, a profesjonalne kosmetyki wspomagają redukcję tkanki tłuszczowej i uelastyczniają skórę, jako efekt końcowy masażu.
Pamiętaj ,że nie siła lecz regularność stanowi o rezultacie. Dlatego najszybsze i najlepsze efekty uzyskuje podczas serii podstawowej ok. 6-10 masaży. Częstotliwość wykonywanych masaży nie rzadziej niż raz w tygodniu, najczęściej co 2 -3 dni.
Dobre samopoczucie uzyskujesz od pierwszego masażu!

Nie zwlekaj już dziś zarezerwuj swój termin tel. 601-995-839

Cennik masażu modelującego

od  30 min- 80 zł
45 min- 120 zł
60 min- 150 zł

Zostaw komentarz