10 lipiec 2010

Masaż relaksacyjny

Autor: Anna Pilsniak. Kategorie: Oferta .

MASAŻ RELAKSACYJNY jest szczególnym masażem w dzisiejszych czasach. Nieodzownym dla osób, które chcą zachować zdrowie umysłowe i psychiczne.
Delikatne, spokojne, rytmiczne i powolne techniki masażu, pozwalają zmniejszyć, a potem całkowicie znieść napięcia mięśniowo-nerwowe i psychiczne oraz uspokoić duszę i ciało. Masaż pobudza Twoją skórę i mięśnie (zmniejszając ich napięcie), przywraca prawidłowy rytm serca, jak również poprawia krążenie krwi.
Działanie masażu spotęguje i osiągamy bardzo dobry efekt, dodając odpowiednie olejki aromaterapeutyczne, przenoszące cię w subtelny świat zapachu. Spokojna muzyka nastroi Cię pozytywnie i wyciszy.

Masaż relaksacyjny przeznaczony dla osób zmęczonych, zestresowanych. gdy dokucza ból pleców lub głowy, a mięśnie masz spięte.
Już po pierwszym masażu odczuwasz rozluźnienie, spokój i poprawę samopoczucia. Często pomaga w walce z bezsennością. Zaznasz więc upragniony, lepszy sen. Stan relaksacji i radości możliwy jest poprzez przez uwolnienie endorfin (tzw. hormon szczęścia). Dzięki nim lepiej odczuwamy odpoczynek, odprężenie i jesteśmy gotowi do dalszego wysiłku. Wysoki poziom endorfin zwiększa także odporność na stres, dlatego masaż relaksacyjny jest doskonałą, naturalną metodą na rozładowanie stresu wywołanego pracą zawodową i życiem w ciągłym stresie.

Cennik masażu relaksacyjnego

30 min- 90 zł
60 min- 170 zł

Zostaw komentarz