10 lipiec 2010

Masaż twarzy

Autor: Anna Pilsniak. Kategorie: Oferta .

MASAŻ TWARZY klasyczny to zabieg o właściwościach relaksujących i stymulujących. Poprawia owal twarzy, wygładza zmarszczki oraz usuwa napięcie mięśni. Stosowany zaś regularnie odmładza.
Wykorzystane techniki pobudzają krążenie krwi, otwierają się pory, do tkanek dociera większa ilość substancji odżywczych. Skóra staje się jędrniejsza. Masaż wykonuje delikatnymi, płynnymi ruchami, które rozluźniają mięśnie, których napięcie jest przyczyną powstawania zmarszczek mimicznych. Dzięki temu skóra wygładza się i wygląda młodziej.
Masaż twarzy daje wyłącznie przyjemne odczucia. To znakomity sposób na odstresowanie i przywrócenie emocjonalnej równowagi. Dźwięki relaksacyjnej muzyki, łagodne światło lampki solnej, zapach wprowadzi cię w świat relaksu. Rzeczywistość oddala się, a napięcie znika. Ogarnia Cię miłe uczucie odprężenia, często na granicy snu i czuwania.
Ten masaż jest fantastyczny dla ciebie jeśli chcesz zachować młodość i mieć dobre samopoczucie.
Efekt juz po 1 masażu. Seria 5 masaży polecana dla osób wymagających odprężneia i regeneracji skóry.

MASAŻ LIMFATYCZNY TWARZY jest najczęściej wykonywanym leczniczym masażem w obszarze twarzy. Jego celem jest wspomaganie przenikania limfy do naczyń.
Stosowany w kosmetyce w celu stymulacji skóry twarzy i dekoltu. Najczęściej dotyczy zastoju limfy w górnej i środkowej części twarzy, okolicy oczodołów oraz fałdów nosowo wargowych.

Masaż limfatyczny twarzy likwiduje obrzęki, stany zapalne, usuwa z organizmu toksyny. Ruchy sa wolne, delikatne więc masaż odpręża i relaksuje, co jest jego dodatkowym walorem terapeutycznym. Po masażu twarz staje się wypoczęta i ma młodszy wygląd.

Cennik masażu twarzy
klasycznego:

masaż 30 min- 80 zł
45 min- 100 zł

 

Limfatyczny masaż twarzy:
masaż 80 zł

Zostaw komentarz