19 wrzesień 2010

Preparaty multiwitaminowe

Autor: Anna Pilsniak. Kategorie: Nowości i komunikaty .

MULTIWITAMINA

Jedna tabletka preparatu to sposób na uzupełnienie w organizmie 12 podstawowych witamin i 8 składników mineralnych. Witaminy i składniki mineralne w preparacie , gdy  pochodzą z naturalnych koncentratów roślinnych to GWARANCJA skuteczności.

Produkt ten uzupełnia w naszym organizmie składniki odżywcze, których zawartość w pożywieniu może być obniżona poprzez wielokrotne przetwarzanie żywności, długotrwałe gotowanie czy przechowywanie.

Organizm każdego z nas może mieć różne zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Tak, jak różnimy się wyglądem czy usposobieniem, tak samo możemy potrzebować uzupełnienia zupełnie różnych składników odżywczych. Kobieta potrzebuje więcej wapnia, żelaza, magnezu, czy kwasu foliowego. Nastolatki mają zwiększone zapotrzebowanie na wapń czy witaminę C. Te wszystkie potrzeby można zaspokoić dodając do MULTIWITAMINY inne preparaty witaminowo-mineralne.

MulitWITAMINA

Wyjątkowy i jedyny suplement diety zawierający mieszankę witamin, minerałów, fitoskładników i koncentratów roślinnych.

Produkt ten jest doskonałym uzupełnieniem codziennej diety dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia, tych którzy kontrolują swoją wagę, uprawiają sporty, dbają o zdrowie na przyszłość.

Formuła tego preparatu jest tak skonstruowana, aby stanowił on solidną podstawę dla wszystkich – tych na diecie odchudzającej, zainteresowanych odżywianiem dla sportowców, dbających o zdrowie i urodę lub po prostu dążących do osiągnięcia optymalnego stanu zdrowia.

Witaminy, minerały i koncentraty roślinne, które wchodzą w skład wzajemnie uzupełniają swoje działanie, wspierając funkcje obronne organizmu, zdrowe kości, funkcjonowanie mózgu. Mają one także silne działanie antyoksydacyjne, chroniąc organizm przed wolnymi rodnikami, co sprzyja zdrowiu komórek i ogólnemu dobremu zdrowiu.

Aby zapewnić najwyższą jakość tego suplementu, każdy poddawany jest 600 różnym testom jakościowym.

KOMPLETNY – kompletna i skuteczna mieszanka witamin, minerałów i fitoskładników.

Zostaw komentarz